Příměstský tábor DOMINO „Lovci pokladů“

Vážení rodiče,  dobrý den,

rádi bychom Vám tímto představili letní příměstský tábor DOMINO – Lovci pokladů -, který se uskuteční v našem krásném městě Říčany. Vašim dětem se budou věnovat školení vedoucí Lucie Vydrová a Nikola Viktorie Hažmuková.

Naší základnou je škola u Slunečnice. Pro Vaše děti je připraven pestrý program plný pohybu, hádanek a dobrodružství. Na středu je naplánován celodenní výlet, na kterém si děti zahrají únikovou hru „Jungle“ nebo „Zlobr“. Dále máme na programu plavání. To se uskuteční ve čtvrtek v bazénu na Fialce, a pokud budou parné ostatní dny, jako v minulých letech, využijeme možnost zahradní sprchy na osvěžení. Také pro děti chystáme prohlídku geologického parku i s programem. Dále během týdne budeme hrát tematické hry, díky kterým naši lovci pokladů budou získávat šifry k nalezení bájného pokladu. Pokud bude špatné počasí, tak budeme chodit do tělocvičny v hlavní budově školy. Na konci týdne vyrazíme pro poklad, ve kterém každé dítě najde odměnu.

• Po vyplnění předběžné přihlášky Vám na e-mail v ní uvedený přijde závazná přihláška, kterou vyplňte, podepište a naskenovanou (vyfocenou – pozor na kvalitu fotografie) zašlete na e-mail: lucie.vydrova@g.zs-ricany.cz
  • Zároveň budete mít v e-mailu i platební instrukce a ostatní potřebné dokumenty – co budou děti potřebovat s sebou, bezinfekčnost atd.
  • Pokud se Vám objeví oznámení „Tento formulář je pro odpovědi uzavřen“, znamená to, že turnus je obsazen.

Předběžné přihlášky

1.turnus 18. 7. – 22. 7. 2022