Příměstský tábor DOMINO „Lovci pokladů“

rádi bychom Vám tímto představili letní příměstský tábor DOMINO – Lovci pokladů, který se uskuteční v Říčanech.

Vašim dětem se budou věnovat školení vedoucí Bc. Lucie Vydrová
a Bc. Nikola Viktorie Hažmuková.

Naší základnou je škola u Slunečnice.

Pro Vaše děti je připraven nezapomenutelný a napínavý program, kdy se vcítí do role lovců pokladů a budou společně řešit záhady kolem ztraceného pokladu. Celodenní výlet se uskuteční ve středu, malí lovci si vyzkouší jednu z vybraných únikových her „Jungle“ a „Zlobr“ v Praze. Plavat se půjde v úterý do Říčan na Fialku, a pokud budou parné dny, tak je možnost využít zahradní sprchu pro ochlazení.

Také je pro děti připraven program v geologickém parku. Dále s dětmi budeme hrát tematické hry, díky kterým naši lovci pokladů budou získávat šifry k nalezení bájného pokladu.

Po vyplnění předběžné přihlášky Vám na e-mail v ní uvedený přijde závazná přihláška, kterou vyplňte, podepište a naskenovanou (vyfocenou – pozor na kvalitu fotografie) zašlete na e-mail: lucie.vydrova@g.zs-ricany.cz

Zároveň budete mít v e-mailu i platební instrukce a ostatní potřebné dokumenty – co budou děti potřebovat s sebou, bezinfekčnost atd.

Pokud se Vám objeví oznámení „Tento formulář je pro odpovědi uzavřen“, znamená to, že turnus je obsazen.

Termín:

Turnus 29. 7. – 2. 8. Předběžná přihláška