Budova II. stupně

ŘEDITEL ŠKOLY

  • Mgr. Pavel Bednář
    • telefon: 323 602 794
    • e-mail: 1zs@1zs.ricany.cz
    • konzultační hodiny: úterý 15:30 – 17:00 hod

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE ŠKOLY



PRACOVIŠTĚ

Budova I. stupně323 602 483
Budova II. stupně323 602 794
Budova „U Slunečnice“323 602 336

HOSPODÁŘKA ŠKOLY


ŠKOLNÍ DRUŽINA

  • Vedoucí vychovatelka: Jitka Červenková
    • telefon: 732 846 885

PORADENSKÉ SLUŽBY:

  • Školní psycholog: Mgr. Blanka Hilbertová
    • konzultační hodiny: I. stupeň: čtvrtek   8.00 – 12.00
      II. stupeň: úterý   8.00 – 16.00 
    • e-mail: blanka.psycholog@seznam.cz
  • Speciální pedagog: Mgr. Dana Horálková
  • Speciální pedagog: Mgr. Iva Skořepová
  • Pedagogicko-psychologická poradna:
    • adresa: ZŠ u Říčanského lesa, Školní 2400/4
    • telefon:
      • 241 480 250
      • 241 481 253
      • 603 513 949

VÝCHOVNÍ PORADCI

  • Výchovný poradce pro I. stupeň: Mgr. Dana Horálková
  • Výchovný poradce pro II. stupeň: Mgr. Jolana Grimová

PEDAGOGOVÉ

Všichni pedagogové I. a II. stupně jsou žákům i rodičům k dispozici kdykoliv po telefonické nebo osobní dohodě.

I. STUPEŇ

DiS. Artmanová Marieartmanova@seznam.cz
Mgr. Gondová Martinamartina.sterikova@seznam.cz
Mgr. Horálková Danahordana11@seznam.cz
Mgr. Skořepová Ivaskorepova19@seznam.cz
Mgr. Veselá Miroslavamirka.veselka@seznam.cz
Mgr. Vyhnánková Miladamila.vyhnankova@seznam.cz
DiS. Hejmalíčková Žanetafraisse@seznam.cz
Mgr. Slezáková Ivaslez.iva@centrum.cz
Mgr. Mlchová Evae.mlchova@seznam.cz
Mgr. Škroníčková Svatavaskronda@post.cz
Mgr. Smejkalová Pavlapavlasmejkalova@email.cz
Mgr. Míková Martinammartinamikova@seznam.cz
Mgr. Rupertová Kristinakristafalta@seznam.cz
Bc. Nováková Lucielucinka.novakova123@gmail.com
Mgr. Sachsová Zuzanasachsova.z@seznam.cz
Kuprová Kateřinakatka.kuprovka@seznam.cz

II. STUPEŇ

PaedDr. Helebrantová Janajhelebrantova@seznam.cz
Mgr. Bednář Pavel1zs@1zs.ricany.cz
Mgr. Caudr Martincaudr.m@seznam.cz
Mgr. Čásenská Zuzanacasezu@seznam.cz
Mgr. Dynybilová Janadynybilova@seznam.cz
Mgr. Grimová Jolanagrimova8@seznam.cz
Ing. Kalná Maritnakalnamar@seznam.cz
Mgr. Prášková Milenamilu.p@seznam.cz
Mgr. Jánoš Pavelpavel.janos19@gmail.com
Ing. Reichová Milušereichmiluska@seznam.cz
Mgr. Pacovská Zuzanazuzanapacovska@seznam.cz
Mgr. Profota Jiříjiriprofota@seznam.cz
Mgr. Prchalová Lenkaprchalova.lena@seznam.cz
Mgr. Schickerová Lenkalenora.s@seznam.cz
Mgr. Vydrová Helenaliberte@centrum.cz
Mgr. Kouklíková Alenaalenakouklikova@seznam.cz
Mgr. Kolková Janajana.dytr@seznam.cz
Mgr. Havlíková Zuzanazuza.havlik@seznam.cz
Mgr. Fáberová Jitkaj.faberova@email.cz