Přípravné kurzy na osmiletá a čtyřletá gymnázia

Přihlášky a termíny ZDE

Deváté ročníky – čtyřletá gymnázia

Kurz od 18. 10. 2021 do 1. 4. 2022

• Děti budou čekat pět minut před začátkem hodiny dole ve vestibulu školy (jako před vyučováním), kde si je vyzvedne vyučující.
  • S sebou si přinesou psací potřeby a sešit.
  • Další potřeby pak upřesní paní učitelka. Děti dostanou sešit přípravných testů od Cermatu.

Kurz od 18. 10. 2021 do 1. 4. 2022

• S sebou si přinesou psací potřeby a sešit.

Páté ročníky – osmiletá gymnázia

Kurz od 4. 10. 2021 do 1. 4. 2022

• děti budou čekat před budovou „U SOUDU“
  • S sebou si vezmou přezůvky, psací potřeby a sešit na poznámky. Další potřeby pak upřesní paní učitelka.
  • Děti dostanou sešit přípravných testů od Cermatu.

Kurz od 4. 10. 2021 do 1. 4. 2022

• děti budou čekat ve vestibulu 2. stupně (hl. budova školy)
  • S sebou si vezmou přezůvky, psací potřeby a linkovaný sešit A5 nebo nelinkovaný sešit A5 s podložkou.
  • Děti dostanou sešit přípravných testů od Cermatu.
  • V případě, že by došlo k uzavření škol (doufáme všichni, že se to nestane), budou kurzy probíhat online a oba kurzy budou spojeny v jeden