ISIC SCHOLAR- informace

1. Naše škola nabízí dětem možnost získat kartu ISIC SCHOLAR
  2. Pokud nevíte, co je karta ISIC SCHOLAR, nahlédněte na www.isic.cz
  3. Karta platí 5 let a na celé toto období stojí 350,- Kč.  Její platnost je na ní uvedena.
  4. Žádost můžete podat vždy v průběhu měsíce září nebo června příslušného školního roku.
  5. NENÍ pravda, že ISIC kartu potřebuje dítě kvůli jídelně.
  6. Při ztrátě nebo znehodnocení karty stojí duplikát 110,- Kč.

Dobrý den,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že byla s novým školním rokem spuštěna mobilní aplikace ALIVE APP pro držitele průkazů ISIC, ISIC Školák, ITIC a ALIVE. Uživatelé si budou moci v aplikaci zobrazit digitální průkaz, všechny slevy, soutěže a svá cestovní pojištění. Digitální verze průkazu bude platná jak v dopravě, tak u poskytovatelů slev. Studenti, učitelé i zaměstnanci školy tak budou mít svůj průkaz a všechny jeho výhody vždy po ruce. O této novince budeme uživatele informovat e-mailem při vystání průkazu či prodloužení platnosti.

Postup podání žádosti a platbu

1. Získejte žádost osobně či prostřednictvím dítěte. Stažením žádosti níže.
    1 . stupeň od paní učitelky třídní
    2. stupeň a 5. třídy – od pí. uč.Vydrové. Nedílnou součástí je dokument „Informační povinnost“(níže) obsahující detaily o pravidlech pro užívání průkazu a zpracování osobních údajů.
  2. Seznamte se s níže přiloženými dokumenty. Podepsáním přihlášky stvrzujete, že jste tak učinili.
  3. Podepsanou přihlášku odevzdají děti:
    – 1. stupeň paní učitelce třídní, která ji předá,
    – 2. stupeň a 5. třídy přímo pí. uč. Vydrové
  4. Zaplaťte na účet 234068841/0600 částku 350,- Kč. Platby pouze převodem.
  5. Do zprávy pro příjemce napište příjmení dítěte a třídu (jinak nebudu moci Vaši platbu identifikovat)
  6. Fotografie bude pořízena ve škole. Neposílejte vytištěnou fotografii, potřebuji elektronickou.
  7. Po objednání a obdržení karty ji dítěti předám.

Potřebné dokumenty

Informační_povinnost